İzmir Finlux Televizyon Tamircisi

Değerli müşterimiz web sayfamıza hoşgeldiniz. İzmir bölgesinde en yakın Finlux Tv Tamircisi ile iletişime geçmek istiyorsanız aşağıdaki butondaki yer alan telefon numaramıza tıklayabilir Finlux Televizyon Servisi talebinde bulunabilirsiniz.

Telefon » 0232 344 19 89

İzmir Finlux Tv Tamircisi | 0232 344 19 89

Sektöründe öncü olmak gayesiyle uzun yıllar önce kurulan İzmir Finlux Televizyon Tamircisi bugün bulunan atölye merkezleri ve deneyimli kadrolarıyla İzmir bölgesindeki hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Küçük bir dükkanda tamirci olarak başlayan serüvenimiz bugün tüm ilçelere ulaşabilecek teknik bir bilgiye dönüşmüş geniş onarım merkezleri ile birçok markanın garantisi sona ermiş Finlux televizyonunu tamir edebilecek 1 yıl garantili hizmet sunabilecek bir firma haline gelmiştir. Misyonlarında ve vizyonlarında müşteri memnuniyet oranını yüksek tutmayı hedefleyen ekibimiz bu koşullar doğrultusunda eğitilmiş donanımlı araçları ile İzmir içerisinde nerede olursanız olun sizlere sadece bir telefon kadar uzak olmuşlardır. Bugün alanında uzman müşteri temsilcileri ile çağrılarınızı bekleyen İzmir Finlux Televizyon Servisi birden fazla donanımlı araçlarıyla aynı gün Finlux televizyonunuzda arıza tespiti yapabilmekte arızanın ciddiyetine göre eğer mümkünse yine aynı gün onarımını ve bakımını yaparak sizlere teslim etmektedir. Usta çırak hiyerarşisinde tecrübelerini aktaran ve bugünlere kadar gelebilen Finlux teknik servisimiz birçok avantajları ve indirimli fiyatları ile hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Televizyonun ülkemizde yaygınlaşmaya başladığı yıllarda sektörün içinde olan ekiplerimiz uzun yıllardır gelişen televizyon sektörünü yakından incelemekte ve birçok Finlux televizyona sunduğu teknik destek ve özgüven ile çağrılarınızı beklemektedir. Televizyonun gelişim süreci ile beraber gelişen bizler de bugün televizyonun bulunuşu ile bugünlere kadar gelebildik. Peki televizyonun bulunuşu nasıl oldu ve günümüze kadar bu teknoloji nasıl ulaştı?

Finlux Televizyon Tamircisi İzmir ekibi olarak süreçten kısaca bahsedecek olursak 20. yüzyılın ilk çeyreğinde bulunan televizyon aslında ilk bulunduğu yıllarda radyoya göre pek rağbet görmemişti. Çünkü dünyanın önde gelen medya şirketleri yatırımlarını daha çok radyoya yönlendirmişlerdi. Lakin gün geldi televizyon gelen elektromanyetik dalgaları direkt görüntüye çevirebilme özelliği sayesinde radyoyu geçti ve 1930'lu yılların başında ilk televizyon yayınları başladı. 10 yıllık süreçte çok büyük gelişimler gösteren ve toplumun içerisinde yer almaya başlayan belki de önümüzdeki yüzyılların en büyük icatlarından olan televizyon artık yavaş yavaş günlük hayatımızın içerisine girmeye gelecekte İzmir bölgesinde Finlux ve çeşitli markaların televizyonu statüsünde yer alacak şekilde yayılmaya ve en büyük kitle iletişim araçlarından biri olmaya başlıyordu. 1936 yılında Berlin Yaz Olimpiyatlarının televizyondan yayın olarak verilmeye başlanmasıyla artık sosyal etkisini insan üzerinde arttıran televizyon evlerimizde yer almaya başlamıştı. 1950 ve 1960'lı yıllarda Amerikan pazarlarında boy gösteren televizyonlar çeşitli markalar aracılığıyla pazarlara yayılmış ve renkli versiyonlara geçilmesiyle artık tamamiyle hayatımızda vazgeçilmez elektrikli ev aletlerinden biri haline gelmişti. Çeşitli haber bültenleri ve şov programlarıyla izleyiciyi ekranlara kilitlemeyi başaran medya şirketleri televizyonun satılmasında çok iyi bir lokomotif olmuş bu sayede üretilen bu elektronik alet sayesinde reklamcılık sektörü dizi sektörü gibi başlıca sektörler öne çıkar olmuştu. Ülkemizde ve İzmir genelinde gelecekte kullanılması için ilk defa 31 Ocak 1968 yılında TRT'nin anonsu ile başlayan Türkiye'deki televizyon serüveni özellikle 1990'lı yıllarda artan özel televizyon kanalları sayesinde zirveye ulaşmış bu süreçte Finlux markası gibi birçok markanın televizyonu üretilmiş ve İzmir bölgesinde oldukça fazla kişi tarafından kullanılmıştır. 2000'li yılların başında tüplü televizyonlarla evimizdeki başköşeyi kapan bu cihazlar çok geçmeden Finlux lcd ve led özelliğine bürünmüş özellikle eski muadillerine göre ince olmaları sebebiyle tekrar tüketicilerin gönlünü kazanmayı başarmışlardır. Daha iyi görüntü için HD daha az yer için lcd ve led özellikleri sayesinde artık tüplü televizyonlar yerini bu yeni televizyon modellerine bırakmıştır.Smart ve 4K özelliklerine de bürünen çeşitli markalara sahip televizyonlar 20.yüzyılın ilk çeyreğinden beri son haliyle yaşamımızdaki yerlerini sürdürmekte ve bulunduğumuz yıl itibariyle en çok tercih edilen kitle iletişim araçlarından biri olmaya devam etmektedir. Tüm bu süreçlere tanık olan İzmir Finlux Tv Tamircisi ise ileriye dönük tüm hedeflerini oluşabilecek arızaları çözüme kavuşturmak amacıyla kurulmuş olup tüm profesyonelliğiyle çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Gelişen bu süreçlerden sonra artan televizyon kullanımı teknik servise olan ihtiyacı gün geçtikçe arttırdı. Finlux televizyonları bozulan müşteriler için doğru teknik servise ulaşmak ise bu kadar firma arasında zor bir süreç haline geldi. Bu firmaların arasında yıllardır öncü olan İzmir bölgesinde Finlux televizyon tamircisi ise tamamen özmotivasyonu yüksek yaptığı işi zevkli bir iş olarak gören empati ve memnuniyet kavramı gelişmiş servis personellerinden oluşmaktadır. Müşteri temscilcisinden sahadaki teknisyenine kadar bu anlayışı kadrolarına benimsetmiş servisimiz ilgisi ve çözümü ile tüm teknik sorunlarınızda sizlerin yanındadır. Eğer sizde İzmir'de garantisi sona ermiş Finlux televizyonunuzda markası ve modeli ne olursa olsun teknik sorun yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Oluşabilecek tüm teknik arızalarda uzman kadromuzla sizlere çözüm sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz bölgeler arıza çeşitleri avantajlarımız fiyat politikalarımız gibi birçok konuda daha bilgi almak isterseniz web sayfamızın aşağı kısımlarına doğru ilerleyebilir Finlux televizyonlarda hizmet verdiğimiz arıza çeşitlerini görebilirsiniz. Bizler gelişen televizyon dünyasında yıllardır İzmir Finlux Televizyon Tamircisi olarak varız ve tüm destek talepleriniz için telefonlarınızı memnuniyetle Pazartesi Cumartesi 09:00-18:00 saatleri arasında bekliyor olacağız.

İzmir Finlux Tv Tamircisi olarak Servis Prensiplerimiz

Uzman İzmir Finlux LCD ve LED Televizyon Servisi

Tamir sektöründeki en önemli husus alanında deneyimli teknisyenler ile çalışmaktır. Finlux Televizyonun ülkemizde yaygınlaşmaya başlamasından beri bu sektörde hizmet veren kalfalarımız ve ustalarımızla oluşabilecek tüm arızalarda Finlux televizyon servis ekibi olarak sizlerin yanınızdayız tek yapmanız gereken 0232 344 19 89 numaralı telefon aracılığımız ile bizimle iletişime geçmektir. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede İzmir bölgesi için sizleri yönlendirecek servis kayıtlarınızı oluşturacaktır.

Finlux Ekran ve Panel Değişimi Bütçe Dostu Tamir Fiyatları

İzmir bölgesinde Finlux televizyon tamircisi olarak en sık karşılaştığımız arıza tipi ekran ve panel değişimi ile sonuçlanan arıza çeşitleridir. Firmamız tüm televizyon garantisi bitmiş Finlux televizyon modellerinde bütçe dostu fiyatlara ekran ve panel değişimini yapabilmektedir. Eğer sizde alanında deneyimli ekiplerden hizmet almak ve Finlux Tv ekran panel değişim fiyatları İzmir için bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin en kısa sürede televizyonunuzun ekran boyutu ve markasına göre sizleri bilgilendirelim.

Kırık Ekran Değişimi İzmir Finlux Tv Tamircisi

Ekranın kırılması şikayetiyle daha çok lcd ve led özelliğe sahip Finlux televizyonlarda karşılaşıyoruz. Eski modellere nazaran daha hassas ekranlara sahip olan bu Finlux televizyonların ekranının kırılması daha çok taşınırken Finlux tv ekranı kırıldı veya çocuk oyun oynarken ekrana bir cisim fırlatmasıyla ekran kırıldı şekilde bizlere ulaşmaktadır. Bu süreçten sonraki en önemli kısım tabiki de İzmir Finlux tv kırık ekran değişim fiyatları olmaktadır. Endişelenmeyin ekonomik çözümlerimizle Finlux televizyonunuzun onarımında sizlerin yanınızdayız.

1 Yıl Garantili Hizmet Sunan İzmir Finlux Tv Tamircisi

Müşterilerimize hizmet sunmak konusunda oldukça ciddiyiz. Bu sebeple müşterilerimize Finlux Tv Tamiri sonrası değişim yaptığımız parça için 1 yıl geçerli olmak üzere firmamız bünyesinde sunduğumuz servis fişini ibraz ettiğiniz sürece 1 yıl garanti veririz. Değişen parçada 1 yıl içerisinde oluşabilecek bizden kaynaklı bir sorun dahilinde garanti kapsamında tekrar ücretsiz onarımını yapıyoruz. Çünkü İzmir Finlux Televizyon Servisi olarak müşteri portföyümüzü önemsiyoruz.

Finlux Tv Tamircisi olarak orijinal parçalar ve uydu anten çanak kurulumu

Tamirin bir diğer önemli hususu ise kaliteli parçalar kullanmaktır. 1 yıl garanti veren bir firma olarak her zaman gerekli ve kaliteli parçaları kullanırız. Bu sayede arızayı minimize ederek memnuniyeti en üst düzeyde sağlamaya çalışırız. İzmir Finlux Tv Tamircileri olarak da sadece televizyon alanında sorun yaşamanız dahilinde değil İzmir Finlux uydu anten çanak kurulum işlemlerinde sizlerin talepleri doğrultusunda mesai saatlerimiz dahilinde hizmet veriyoruz.

Geniş Servis Ağlarıyla İzmir Finlux Tv Tamircisi

Kuruluş ilkelerimizden birisi her zaman daha çok müşteriye teknik bilgimizi ulaştırmaktı. Bunun için arttırdığımız servis personellerimiz ve teknik servis araçlarımız ile İzmir bölgesinde birçok noktaya ulaşıyor sunduğumuz servis seçeneklerimizle müşteri çevremizi arttırmaya devam ediyoruz.İzmir Finlux lcd ve led tv tamircisi olarak sizlere teknik destek ekibimizi yönlendiriyor kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerimiz sayesinde aynı gün ödeme yapmanızı sağlıyoruz.

İzmir Finlux Televizyon Tamir Servisi

Günümüzde Finlux televizyonlar birçok konut ve iş yerinde kullanılmakta ve televizyon arızaları hepimizin başına gelebilecek bir durumdur. Burada önemli olan Finlux televizyonunuzda İzmir bölgesinde arıza ile karşı karşıya kaldığınızda işinin uzmanı olan kişiler tarafından Finlux televizyon tamiri hizmetini kaliteli bir şekilde almanızdır. Çünkü sizlere verilecek olan teknik servis hizmeti sizi üzmemeli mağdur etmemelidir. Örnek verelim Finlux televizyon tamiri için ekip talep ettiğinizde istediğiniz saat aralıklarında teknisyenler gelmelidir. Çünkü müşterilerimizin birçoğu çalışan ve gün içinde başka uğraşları olan tüketiciler olduğundan biliyoruz ki bütün günü servis bekleyerek geçirmek istemeyeceklerdir. Biz doğru,memnun hizmet alabileceğiniz bir İzmir Finlux televizyon tamircisi ekibi olmaya aday olduğumuz için her zaman randevulu hizmet veriyoruz. Önce bizi tercih eden tüketicimize mesai saatlerimizi bildiriyor bu saatler dahilinde iki saat aralığını seçmesini istiyoruz.Daha sonra sizlerin belirlediği zaman aralıklarında kapınızda oluyor hem siz hem de biz işlerimizi önceden belirleyerek hızlı çözüm odaklı Finlux televizyonlarda arıza tespiti yapıyoruz. Servis olarak gelmeden yarım saat önce sizi arıyoruz ve eğer müsaitseniz o gün geliyoruz. Teknik servis araçlarımızı ise tamir sürecinde ilgili parçalarla donatıyoruz. Örnek verelim bir parçaya ihtiyacımız olduğunda aracımızdan temin ediyor süreci daha da hızlandırıyoruz. Finlux Servis planlamasını yaparken müşteri temscilcilerimizle bölgeleri ayırıyor teknisyenlerimizin gün içinde zorlanmadan ulaşabilecekleri ilçeleri teknisyenlere dağıtıyor önceden hava koşullarına ve trafik durumuna dikkat ederek rotalarını belirliyoruz. Bu sayede gün içinde minimum sürede kapınızda oluyor Finlux televizyonunuzu tamir etmek için heyecanla hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

İzmir Finlux Televizyon Servisi olarak bir diğer avantajımız ise bize göre ve müşterilerimize göre en önemli olan 1 yıl garantili hizmetimizdir.Çünkü yaptığımız işte ciddi olduğumuzun göstergesi olan garantili hizmetimiz sadece kelime olarak değil sahaya da yansımış durumdadır. Finlux Televizyonunuzun bir parçası değişip onarıldıysa sizlere servis fişi bırakırız. Bu servis fişinde adresimiz telefon numaramız ve çeşitli diğer iletişim bilgilerimiz yazmaktadır. Adınız soyadınız ve cihazınızın markası modeli ve değişen parçanın isminin yazdığı bu servis fişini onarım hizmeti aldıktan sonra kesinlikle saklamanızı öneriyoruz. Çünkü tamiri yapılan parçanın arızalanması durumunda bu servis fişini ibraz ettiğiniz sürece garantiniz geçerli olacak bizden kaynaklı bir sorun dahilinde Finlux televizyonunuzu ücretsiz tamir ettirebileceksiniz.İzmir Finlux Televizyon Tamiri için telefonlarınızı bekliyor olacağız.

İzmir Finlux Televizyon Servisi ve Profesyonel Ustalar

Bu sektörde hizmet veren İzmir Finlux Televizyon Teknik Servisi olarak uzman personellerle hizmet verdiğimizi bildiriyoruz. Peki ekiplerimizi nasıl seçiyor ve servis yönlendirmelerini nasıl yapıyoruz? Çalışma arkadaşlarımızı seçmeden önce iki hususa oldukça ehemmiyet veriyoruz. Birincisi teknik bilgi donanımı ikinci ise müşteri ilişkileri ve yönetimi. Bizim için önemli olan bu iki hususta firmamızın yüzleri olacak teknisyenlerde bulunması gereken başlıca özelliklerdir. Çünkü iyi bir Finlux televizyon tamir ustası müşterinize ne kadar çözüme yaraşır ve nazik davranırsa sizi tercih edecek tüketicilerin sayısı artacaktır. İzmir içerisindeki firmamızda bulunan personellerimizin her biri gerekli belgelerini tamamlamış en az 10 yıl deneyimi olan kişilerdir. Sektörün tabiri caizse çekirdeğinden yetişen televizyon tamiri ustalarımız teknik konuda sadece teorik bilgi ile sınırlı değil aynı zamanda sahada pratik bilgilerini de kanıtlamış kişilerdir. Birçok Finlux televizyonunun onarımını İzmir bölgesinde yapmış ve arttırdığı tecrübeleri ile firmamızda çalışmaya hak kazanmışlardır. Aynı zamanda birçoğu kendi bünyemizde geleneksel olan usta çırak hiyerarşisinde yetişmiştir. Bu sayede kendi yetiştirdiğimiz elemanlarımızla tecrübemizi bir sonraki nesillere aktarmış sizlerin üst düzeyde hizmet almanızı yeğlemişsizdir. Tabi her ne kadar teknik bilgi konusunda donanımlı olsalar da İzmir Finlux Televizyon Tamircisi olan bizler için önemli olan bir diğer durum müşteri ilişkileridir. Çünkü hizmet alan çoğunluk her zaman ilgi beklemektedir. Bu konuda teknik ekibimizi çeşitli seminer sempozyumlara gönderek bilgi edinmelerini sağlamış işimizin hem servis yönünü hemde teknik yönünden kuvvetli bilgilere sahip teknisyenler oluşturmayı hedeflemişizdir. Çünkü çeşitli konularda donanımlı teknik servis personellerinin bizim gibi firmalara artısı çok olmaktadır. İyi hizmet alan müşteri kesinlikle kendisine çözüm üreten firmayı unutmaz ve ileride karşılacağı arızalarda yine aynı kişilere başvuracaktır. Bizim de İzmir Finlux Televizyon Servisi olarak hedeflediğimiz çalışma şekli tam olarak bu şekildedir. Kendi müşteri portföyümüzü önemseyerek işinde başarılı olmaya çalışmaktır. Aynı zamanda geniş bir yelpazede Finlux ürünlere en profosyenel şekilde teknik destek sunmaktır. Bunun için ise garantisi sona ermiş tüm Finlux led lcd ve tüplü televizyonlarına hizmet vermekteyiz. Eğer İzmir Finlux Televizyon Tamircisi arıyorsanız ve bizimle iletişime geçmek istiyorsanız 0232 344 19 89 numaralı telefon hattımızı her zaman arayabilirsiniz.

İzmir Finlux Tv Tamircisi İletişim Bilgileri

🌍 İzmir Finlux Tv Tamircisi Adresi: Atatürk Cd., 35220 Merkez/İzmir
📞 İzmir Finlux Tv Tamircisi Telefonu : 0232 344 19 89
👷‍♂️ Servis Türü : Özel Servis ( İzmir Finlux Televizyon Yetkili Servisi Değildir. )
🕒 Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
📧 E Posta Adresi : bilgi@izmirtvtamircisi.com
⏰ Ortalama Servis Süresi : 60 ~ 120 Dakika
🗓️ Güncellenme Tarihi : 01.05.2024

İzmir Finlux Tv Tamircisi | Servis Süreci

Değerli müşterilerimiz son olarak sizlere Finlux Servis sürecimizin nasıl işlediği hakkında bilgi vermek istiyoruz. İzmir bölgesinde ikamet ediyorsunuz ve Finlux televizyonunuz mu arızalandı? Arama motorunda Finlux Tv Tamircisi İzmir olarak arama yaptınız ve çeşitli firmalar arasından bizlere ulaştınız. Firmamızı aradığınız taktirde karşınıza çıkan güler yüzlü samimi müşteri temsilcimiz şikayetinizi dinleyecek ve cihazınızın markası modeli hakkında bilgi edinmek için bazı sorular soracaktır. Daha sonra sizinde talebiniz doğrultusunda özel servis kaydı açılması için adınızı soyadınızı ve iletişim bilgilerinizi edinecektir. Sizlere servisin geleceği saati bildirecek bize verdiğiniz telefon numarasından gelmeden 30 dakika önce aranacağızı eğer cevap vermezseniz veya telefonunuz ulaşılmazsa servisin iptal olacağını bildirecektir. Bu süreçten sonra arıza kaydınız ilgili ekibe ulaştırılacak ve ertesi gün teknisyen arkadaşlarımız Finlux televizyonunuzda arıza tespiti yapmadan önce sizi arayacaklardır. Eğer müsaitseniz bize bildirdiğiniz zaman aralığında gelecek ve Finlux televizyonunuzun yerinde arızasını tespit edeceğiz. Daha sonra bu arızanın neden olduğunu maliyetinin ne kadar tutacağı hakkında kısa bir sunum yapan personelimiz eğer arızanın onarımı yerinde mümkünse her zaman Finlux televizyonunun bulunduğu yerde sizin talebiniz doğrultusunda tamir işlemlerini başlatacaktır. Ama arıza atölyede çözümlenmesi gerekecek kadar ciddi bir arızaysa tarafınıza adres ve iletişim bilgilerimizin yer aldığı servis fişini bırakacak belirtilen tarihte Finlux televizyonu teslim etmek üzere cihazı atölyeye alacaktır. Burada ilgili teknisyenler tarafından onarım yapıldıktan sonra testleri de başarıyla geçen Finlux televizyonunuz ertesi gün sizlere teslim edilecek ve böylece süreç sonlanacaktır. Bizler Finlux Televizyon Tamir Servisi İzmir olarak tüm bu süreçlerdeki tek amacımız sizlerin memnuniyetinin en üst segmentte seyretmesidir. Çünkü sizleri önemsiyoruz ve çalışmalarımızın tümünü sizlerin istekleri doğrultusunda şekillendiriyoruz.Eğer sizde İzmir bölgesinde oturan bir Finlux televizyon kullanıcısıysanız ve çeşitli sorunlardan ötürü Özel Finlux teknik servis talep etmek istiyorsanız biz güleryüzlü müşteri temsilcelerimiz deneyimli teknik kadromuzla sizlerin telefonlarını İzmir bölgesinde büyük bir memnuniyet ve heyecanla bekliyor olacağız.

İzmir Finlux Televizyon Tamircisi Telefon Numarası

"Değerli müşterimiz İzmir bölgesinde Finlux Televizyon Tamircisi arıyorsanız ve hemen Finlux Tv için iletişim kurmak istiyorsanız bizlere 0232 344 19 89 yerel numaramızdan ulaşabilir Finlux televizyon Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Telefonlarınızı bekliyor olacağız."

İzmir Finlux Tv Tamircisi ve Sık Sorulan Sorular

1. İzmir bölgesinde oturuyorum. Finlux Televizyonumun ekranı kırıldı değişimini yapıyor musunuz ?

Finlux markalı Lcd Led ve tüm tüplü televizyonların garantisi sona ermiş modellerinde meydana gelen kırılma veya başka bir nedenden dolayı eğer ekranınız kırıldı veya arızalandıysa uzman kadrolarımızla değişimini İzmir bölgesi için yapıyoruz.Finlux Tv ekran değişim fiyatları ve değişim konusundaki diğer sorularınız için ek bilgi almak isterseniz iletişim numaramızdan İzmir Finlux Televizyon Tamircisine ulaşabilir müşteri temscilimiz aracılığıyla detaylı bilgi edinebilirsiniz.

2. Finlux Televizyon paneli değişim fiyatı İzmir için ne kadar ?

Televizyon panelleri tüm cihazlar için standart değildir. Finlux Televizyonun modeline ekran boyutuna ve çeşitli parametrelere göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Finlux televizyonlarda panel değişim fiyatı almak için 0232 344 19 89 ile iletişime geçerseniz İzmir Finlux Televizyon Servisi ekipleri model marka ve diğer ayrıntıları öğrendikten sonra sizlere parça stok durumuna göre parça + işcilik fiyatını İzmir için sizlere bildirecektir.

3. İzmir'de Finlux tv led değişimi yapıyor musunuz ve fiyatı ne kadar ?

İzmir bölgesinde uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Bu nedenle led değişimi dahil Finlux televizyonlarınızda meydana gelebilecek tüm arıza çeşitlerinde yeterince deneyimli olduğumuzu düşünüyor ve Finlux Tv led değişimini uzman kadrolarımızla yapıyoruz. Ama ledler de standart olmayıp Finlux televizyonların modeline göre değişkenlik gösterdiği için en sağlıklı bilgiyi cihazın özelliklerini bize ilettiğinizde alır ortalama fiyatlar hakkında bilgi edinmiş olursunuz. İzmir için Finlux Tv led değişim fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız 0232 344 19 89 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

4. Finlux Televizyonumun ekranı kararıyor çözümü veya sebebi nedir?

Bu sıklıkla karşılaştığımız bir arıza çeşiti olsa da arıza tespiti yapılmadan önce sizlerin tüketici olarak kontrol etmesi gereken yerler vardır. Öncelikle Finlux televizyonunuzun güç ışığı yanıyor mu? Prize takılı mı veya uydu alıcısından gelen kablonun televizyon girişinde veya tv ile uydu arasındaki bağlantıda kopma veya temasızlık mevcut mu? Eğer bunların hepsini kontrol ettiyseniz ve cihazın halen ekranı karanlık şekilde duruyorsa bu durumda ya Finlux televizyonunuzun led bar ünitesinde arıza var demektir ya da yüksek voltaj akımı içeride bulunan yedek parçalara olumsuz etki yapmış olabilir veya farklı bir tür arıza ortaya çıkmış olabilir. Kısacası İzmir bölgesinde bu tarz bir Finlux televizyon arızası için uzman tamircilerimiz cihazı söküp incelemelidir. Bu durumda siz değerli tüketicilerimize arıza ve fiyat konusunda net bilgi verebiliriz. Ama söylemeden geçmeyelim yüksek voltaj akımı nedeniyle Finlux televizyonlarınızda meydana gelen arızalardan korunmanız için bizler İzmir Finlux Tv Servisi olarak akım korumalı priz kullanmanızı öneriyoruz.

5. İzmir'de Finlux Lcd ve Led televizyonlarda anakart tamiri yapıyor musunuz?

Finlux televizyonlar iki ana kısımdan oluşmaktadır yazılımsal ve donanımsal şeklinde. Donanım kısmında en büyük rollerden birini anakart üstlenmektedir. Özellikle bize gelen arızalarda Finlux tv kanalları siliyor, kanallar gözükmüyor veya çıkmıyor, tv internete bağlanmıyor, tv kendi kendine kapanıyor, tv sigorta attırıyor, yayın ekranda donuyor sonra kapanıyor, görüntü yok ses var,ekranın yarısı görünüyor yarısı görünmüyor, tv çalışmıyor arızaları bizim sıklıkla karşılaştığımız arıza çeşitleridir ve burada yer alan bazı şikayetlerin nedeni anakartta meydana gelen arıza çeşitleridir. Bizde Finlux Tv Tamircisi İzmir ekibi olarak bizlere bu şikayetle gelen cihazların anakartını eğer tamir edilebilecek durumdaysa her zaman bütçe dostu olsun diye tamir ederiz ama tamir edilemeyecek durumdaysa sıfırıyla değiştirir ve taktığımız anakarta bir yıl garanti veririz. Bu sayede ekonomik olarak pahalı Finlux televizyonlarınızı daha ucuz fiyatlara yeniden aynı kalitede uzun süre kullanmanızı sağlarız. İzmir Finlux Tv Anakart Tamiri fiyatları hakkında bilgi almak için 0232 344 19 89 numaralı telefon numaramızı arayabilirsiniz.

6. İzmir bölgesinde tüplü Finlux televizyon tamir ediyor musunuz?

Evet garantisi sona ermiş tüm tüplü Finlux televizyonların tamirini yapmaktayız. İzmir için tüplü Finlux televizyon kapsamında teknik servis talebi için 0232 344 19 89 numaralı telefonu arayabilir arıza kaydınızı oluşturarak fiyat servis süreci ve daha birçok konuda bilgi edinebilirsiniz. Telefonlarınızı bekliyor olacağız.

7. Finlux Televizyonumda kanallar çıkmıyor veya gözükmüyor neden olabilir?

Bu durumun tek bir sebebi yoktur.Birçok nedeni olabilir kısaca sıralayacak olursak Finlux televizyonunuza gelen uydu kablosunu baştan sona kontrol edin herhangi bir kopma veya temasızlık mevcut mu? Finlux televizyonun girişindeki kablo yerinden oynamış olabilir mi? Eğer buralarda sorun yoksa Finlux televizyonunuzun arayüzünde yer alan kanal arama komutlarındaki frekansların güncel olup olmadığına bakın. Otomatik ve manuel kanal taramalarında doğru uyduyu seçtiniz mi? Çanak anteninizin konumunuda bir oynama var mı? Bunları kontrol ettikten sonra eğer arızanız devam ediyorsa bu durumda İzmir bölgesi için deneyimli bir Finlux uydu servisi aracılığıyla teknik destek hizmeti almalısınız.

8.İzmir bölgesinde uydu çanak anten kurulumu yapıyor musunuz?

Eğer İzmir'de oturuyor ve uydu çanak kurulumu yaptırmak istiyorsanız İzmir Finlux Uydu Tamircisi ile iletişim için 0232 344 19 89 numaralı hattımızı arayabilir çanak ayarlama, çanak montajı, lnb değişimi, uydu alıcısı kurulumu, kanal yükleme, merkezi uydu sistemleri gibi konularda destek alabilirsiniz.Bizler İzmir Finlux Uydu Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin çağrılarını memnuniyetle bekliyor olacağız.

9. Finlux uydu alıcım çalışıyor ama sinyol yok yazısı çıkıyor nasıl çözebilirim?

Çanak anteninizi ve LNB'yi kontrol edin konumunda herhangi bir oynama mevcut mu veya doğru yönlendirilmiş mi? Ya da giden Finlux televizyona giden kabloda bir hasar söz konusu mu? Bunlarda bir sorun mevcut değilse Finlux uydunuzun tuner girişinde bir arıza söz konusu olabilir. Ya da Finlux çanak anteniniz pas tutmuş çürümüş vs olabilir. Sinyol yok yazısı çözümü için İzmir bölgesinde 0232 344 19 89 numaralı telefonumuzu ararsanız ilgili teknisyenler sizlere gerekli yönlendirmeleri yapacaklardır.

10. Finlux televizyon veya uydu alıcısı çalışıyor fakat yayın donuyor çözümü ya da sebebi nedir?

Bu arıza tipiyle daha çok kışın karşılaşırız. Fırtınalı havalarda meydana gelen rüzgar ve dalgalanmalar sinyal zayıflığına yol açabilmektedir. Tabi sadece hava koşulları etkili olmamaktadır.Disecqten kaynaklı çürüme yada oksitlenmeden dolayı da bu arızayla karşılaşabilirsiniz. Finlux uydu alıcınızın ya da televizyonunuzun tunner girişinden kaynaklı donma sorunu yaşayabilirsiniz. Yine de net bir arıza tespiti için ilgili İzmir Finlux Uydu Tamircileri ekiplerinin yerinde tespit yapması gerekmektedir.

İzmir Finlux Televizyon Tamircisi

İyi bir Finlux Televizyon Servisi hizmeti sunabilmek için geniş bir bölgede hizmet vermelisiniz. Bunu kendimize misyon edinerek vizyonlarımıza kattık ve bugün İzmir'in birçok noktasında sizlere hizmet sunabilecek bir Finlux Servis haline geldik. Eğer sizde Finlux tv tamiri hizmeti almak istiyor ve hizmet verdiğimiz bölgeler arasında kendi ilçenizin olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız aşağıda yer alan tabloyu inceleyebilir ilçeniz kapsamında televizyonunuz için uzman bir Finlux Tv Tamircisi talebinde bulunabilirsiniz.